HAKKIMIZDA

Bilişim sektöründe yıllarca profesyonel olarak çalışmış bir ekibiz. 2002 yılında deneyimlerimizi bir araya getirerek Betsis Bilgisayar ve Enerji şirketi içerisinde birleştirdik. 13 yıllık çalışmamız süresince yıllar içinde sürekli artan bir grafik ile sunduğumuz ürünleri ve sağladığımız katma değeri  arttırarak ilerledik. Rekabetçi piyasa içinde sunduğumuz ürünlerde Pazar lideri konumuna geldik. Betsis yedek enerji konusunda yıllardır sürdürdüğü pazarlama ve satış çalışmaları ile ilk akla gelen tedarikçi konumundadır. Kurumsal müşterilerimizde hızlı ve güvenilir servisimiz ile güven yarattık. Kanal müşterilerimize sunduğumuz uzmanlığa dayalı, sürekli destek sunan ve çözüm geliştiren felsefemiz uzun süreli ortaklıklar ortaya çıkardı. Memnuniyet odaklı, dürüst ve  paylaşımcı felsefemiz 13. yılımıza büyüyerek ulaşmamızı sağladı.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

  • Betsis enerji ihtiyaçlarınızda, ihtiyacın tanımlanması, projelendirme desteği ve en uygun donanım ve yazılım çözümlerinin belirlenmesi konusunda 13 yıllık deneyimli teknik servisi ile her zaman yanınızdadır.
  • Tanımlanan ihtiyaçların tedariki, en hızlı şekilde, sürecin her adımını iş ortağımız ile şeffaf bir şekilde paylaşarak ilerler.
  • Uzman ekibimiz, üreticilerimizin yoğun desteği ile birlikte her tür dokümantasyon, yerinde kurulum ve çevrimiçi destek sunarlar. Donanım ve yazılımın kullanıma alınması en sorunsuz ve en hızlı şekilde gerçekleşir.
  • Gerçekleştirilen proje içindeki her tür donanım ve yazılım Müşteri Yönetim Sistemimize işlenir ve teknik gereksinimlere göre gerekli bakım ve güncelleme otomatik olarak izlenir. 
  • Oluşabilecek arıza ve teknik sorunlar, teknik ekibimizce yerinde veya şirketimiz bünyesinde onarımlarla çözümlenir.

 

Neler yapıyoruz?

Betsis enerji ve yedekleme onarım servisimiz ile üreticilerimize, ortaklarımıza ve müşterilerimize teknik onarım servisi sunuyoruz. Proaktif destek anlayışımız ile satış ve bakımını yaptığımız ürünleri yıllar içinde izliyor, kullanıcılarımıza iş kaybı yaratmaksızın en hızlı yerinde bakım ve desteği sunuyoruz. 

 

Yaygın Servis Ağımız

Türkiye çapında her bölgede TSE sertifikasyonuna sahip Servis partnerlerimiz ile size en kısa sürede uzman çözümler ulaştırıyoruz. Kurulum, Bakım ve Onarım hizmetlerini, iş sürekliliğinizi kesintiye uğratmadan sağlıyoruz.

Temsilciliğini yaptığımız uluslararası markaların Teknik desteğini, eğitim ve yedek parça tedariki süreçlerinde sizlere ulaştırıyoruz.

 

Esnek Servis Çözümleri

Kurulumunu yaptığımız tüm ürünleri garanti süreleri içerisinde desteğimizle ilk günkü çalışma durumunda kullanabilirsiniz.

Garanti süreleri dolan ürünler için sizlere sunduğumuz değişik alternatifli ek garanti paketleri, sistemleriniz çok uzun süreler sorunsuz kullanabilmenizi garanti eder.

Garanti kapsamı dışındaki tüm ürünler için, sizlere öncesinde sunduğumuz şeffaf keşif ve tekliflendirme ile doğru maliyetler konusunda en doğru bilgi ve kararı vermenizi sağlıyoruz. Gerekli yedek parça veya onarımları sizlerin onayı sonrasında gerçekleştiriyoruz.

 

 

Sürekli İletişim

Betsis Istanbul PERPA Ticaret Merkezi’nde bulunan yönetim, depo ve teknik servisi barındıran 400 metrekarelik merkezinde hizmet vermektedir.

Aşağıdaki adresimizi her tür danışma ve destek için kullanabilirsiniz.

Betsis Bilgisayar ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.
Halil Rıfatpaşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi, A Blok K:2 No:9-0039 Okmeydanı-Şişli/İstanbul
Tel: +90 212 320 51 51(pbx)
Fax: +90 212 222 50 43

e-mail: destek@betsis.com.tr

 

Ürünlerden, duyurulardan haberdar olmak için kaydolun.