Garanti Yenileme Hizmetleri

Standart Garanti Nedir?

 

Tüm UPS ürünleri üretici tarafından belirtilen garanti süresi içerisinde, üretimden kaynaklanan tüm arıza ve hatalara karşı garanti kapsamındadır. Bu garanti süresi genellikle 2 yıldır; bu süre üreticiye ve modele göre değişiklik gösterebilir. En doğru bilgi için üreticinin sunduğu kullanım kılavuzuna başvurunuz.

Standart garanti, cihazının her tür arıza ve bakımını içerir. Cihaz üzerinde elektronik kart, elektrik devresi, yazılım gibi bileşenlerin arızalarında, üretici tarafından sağlanan yedek parça desteği ile, gerekli tamir ve onarımlar ücretsiz gerçekleştirilir. Garanti kapsamı içerisindeki servisler, yasal hizmet taahhüdü süreleri içerisinde gerçekleştirilir.

Standart garantiler genellikle sistem garantisidir; akülerin garantisi marka veya modele göre farklılık gösterebilir. Bunun nedeni, akülerin kullanıcının kullanım özeni, şarj disiplini ve ortam gibi üreticinin kontrolü dışındaki etkenler nedeni ile öngörülen kullanım sürelerinden önce arızalanabilmeleridir.

 

Genişletilmiş Garanti Nedir?

UPS sisteminizin garanti süresi dolduğunda, meydana gelebilecek arızaların maliyeti artık kullanıcının sorumluluğundadır. Arıza durumunda gerekli yedek parça, onarım ve değişim, servis ücreti gibi ek maliyetler oluşur.

Size sunduğumuz “Genişletilmiş Garanti Sözleşmesi” ile üreticinin sunduğu standart garanti koşullarını 1 yıllık süre ile uzatabilirsiniz. Genişletilmiş garanti yedek parça, onarım ve değişim, bakım ve servis ücretleri olmaksızın 1 yıl süre ile sisteminizi garanti altına alır ve buna ek olarak 5x8 (çalışma saatleri içinde) Telefonla Teknik Destek hizmeti sunulur.

Genişletilmiş garanti sözleşmesi, işletmenizin ve iş süreçlerinizin gereksinimlerine göre esnek olarak yapılandırılabilir. Cihazın kullanım amacı ve ortamına göre gerekli olan müdahele süresi, muadil ürün temini, 5x8, 7x24 çevrimiçi destek gibi değişkenler ile size uygun sözleşme esnek olarak yapılandırılabilir.

 

Sizlere sunduğumuz avantajlar:

 

  • Arızalara karşı düşük maliyetli garantili koruma
  • Yedek parça tedariki ve garantili hızlı değişim
  • Taşıma, değişim, bakım gibi ekstra maliyetlerden kurtulma
  • Basit alarm, bypass benzeri durumlarda telefonla danışma

 

Ürünlerden, duyurulardan haberdar olmak için kaydolun.